Lampy dziecięce i żyrandole młodzieżowe

( ilość produktów: 188 )

Podczas aranżowania pokoju dla swojego dziecka należy mieć na uwadze, by finalnie aura w nim stworzona pobudzała wyobraźnię. Z kolei wnętrze pomieszczenia, w którym będzie przebywał nastolatek, powinno swoim klimatem sprzyjać rozwijaniu i pogłębianiu zainteresowań w młodym umyśle. Kluczowym elementem w momencie urządzania tych wnętrz jest należycie dobrane oświetlenie w postaci gustownych żyrandoli i niebanalnych kinkietów.

Lampy dziecięce

Stając przed wyborem odpowiedniego modelu do pokoju swojej pociechy, należy mieć na uwadze, by dobrać egzemplarz zarówno funkcjonalny, jak i efektowny. Przede wszystkim wisząca lampa dziecięca w różowej, zielonej lub czerwonej odsłonie świetnie sprawdzi się podczas zabaw. Taki żyrandol idealnie komponuje się z kolorowymi ścianami lub z często pojawiającymi się postaciami z bajek. Dodatkowo, polecamy również stworzenie w pokoju dziecięcym oświetlenia przez zamontowanie nowoczesnego kinkietu. W momencie, gdy nadejdzie pora snu, stworzy on magiczny klimat, który wprowadzi do pomieszczenia niezwykle kojącą aurę.

Lampy młodzieżowe

Wnętrze pokoju dla nastolatka musi nadążać za energicznym sposobem życia młodego człowieka. Zastosowane w nim rozwiązania podczas aranżowania pomieszczenia, powinny w zupełności oddawać obowiązujące trendy i być w pełni praktyczne. W takim przypadku, jednym z najlepszych rozwiązań będzie młodzieżowy żyrandol, który z pewnością wyróżnia się designerskimi kształtami. Jego geometryczna lub asymetryczna forma sprawi, że zaspokoi gust każdego młodego człowieka. Modele te, często prezentują odkryte żarówki lub przysłaniają je jedynie kilkoma, finezyjnie poprowadzonymi drutami. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w młodzieżowym pokoju można uzyskać modny loftowy styl. Dodatkowo, polecamy stojące lampy podłogowe, których konstrukcje zostały stworzone z wytrzymałego i imponująco prezentującego się drewna. W połączeniu z kolorowym abażurem, dają światło sprzyjające uspokajającemu odpoczynkowi. Z kolei w przypadku zachęcenia nastolatka do nauki, warto uzupełnić młodzieżowe biurko o drobną lampkę, która mimo niewielkiej konstrukcji, rozjaśnia obszerną powierzchnię.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel