Żarówki ozdobne i dekoracyjne Filament LED

( ilość produktów: 113 )

Chcąc stworzyć w pomieszczeniu styl retro, należy stosować rozwiązania, które w całości będą tworzyć ten niezwykle designerski charakter. Oprócz mebli i dekoracji fundamentalną rolę odgrywa oświetlenie dające ciepłe światło. My proponujemy Państwu żarówki ozdobne do lamp wiszących, które fenomenalnie prezentują się w klasycznych i industrialnych wnętrzach.

Żarówka Edisona

Prezentujemy modele świetlówek, które swoją konstrukcją sięgają do korzeni, czyli pierwszej lampy wykorzystującej wolframowy drut. Nasze produkty w pełni wpisują się w styl retro przywołując na myśl wynalazek Thomasa Edisona. Kształt naszych dekoracyjnych żarówek ozdobnych nawiązuje do tych, które były stosowane w XIX wieku. Dzięki temu, zarówno w pomieszczeniu w domu, jak i we wnętrzu restauracji można stworzyć niesamowity klimat. Każdą lampę wiszącą można wyposażyć w naszą dekoracyjną świetlówkę retro o okrągłym lub podłużnym kształcie. Wśród propozycji, znajdą Państwo również propozycje niezwykle designerskie, których szklana obudowa przypomina oszlifowany diament. Wszystkie z nich emitują przytulną, ciepłą barwę, a różnicę między poszczególnymi egzemplarzami stanowi jedynie stopień jasności.

Nasz asortyment ozdobnych żarówek retro tworzą modele przezroczyste, przydymione lub mleczne. Przekłada się to na możliwość wyboru egzemplarza z odsłoniętym włóknem lub niemal całkowicie zasłoniętym. Ponadto, wszystkie z nich są zróżnicowane także pod względem wielkości gwintu. Taka różnorodność pozwala dobrać dokładni taki produkt, jaki wymaga zainstalowana w Państwa industrialnym pomieszczeniu dekoracyjna lampa wisząca.

Energooszczędność

Z kolei to, co łączy wszystkie nasze ozdobne żarówki retro, a jednocześnie różni od lampy Edisona to nadzwyczajna energooszczędność. Wszystkie nasze ledowe propozycje pobierają niemal śladowe ilości prądu, a jednocześnie są niezwykle wydajne. Dzięki temu, zamontowanie ich w swoich ozdobnych żyrandolach w domu, firmie, czy restauracji, pozwala w pełni cieszyć się ich ciepłą barwą oraz wysokimi walorami dekoracyjnymi bez nadwyrężania swojego budżetu.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel