Lampy świetlówki LED okrągłe oraz adaptery

( ilość produktów: 12 )

Są to swego rodzaju podłużne żarówki, które doskonale sprawdzają się do oświetlania dużych powierzchni użytkowych i przemysłowych, chociaż swoje zastosowanie znalazły także w mieszkaniach i biurach. Oferowane przez nas lampy świetlówki charakteryzują się dobrą skutecznością świetlną oraz dobrym oddawaniem barw. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór produktów, a wśród nich modele LED, okrągłe oraz adaptery. Wybieraj między ciepłą, zimną oraz naturalną barwą światła. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Świetlówki - LED, okrągłe

Tradycyjnie, lampy wewnętrzne tego rodzaju wypełnione są gazem szlachetnym i niewielką ilością rtęci. Z kolei modele LED to ich popularne zamienniki, które nie migoczą ani nie wysuszają śluzówek, przez co poprawiają komfort pracy. Dostępne są w trzech barwach - barwa neutralna, biała zimna oraz biała ciepła, co pozwala na dobór odpowiedniego modelu dopasowanego do swoich oczekiwań oraz potrzeb danego pomieszczenia. Są to lampy, które charakteryzują się szeroką emisją światła i dużą efektywnością. Dlatego doskonale sprawdzają się do łazienek. Używane są także do oświetlania luster. Bardzo chętnie stosowane są również w warsztatach, piwnicach, garażach oraz pralniach. Ponadto, wyróżnia je duża trwałość, dlatego często wybierane są w sektorze komercyjnym, gdzie doświetlają biura, pomieszczenia handlowe, a także hale targowe i przemysłowe oraz parkingi.

Alfa-Lampy - świetlówki okrągłe, LED, adaptery

W asortymencie naszego sklepu online znajduje się szeroka gama produktów, a wśród nich m.in. świetlówka okrągła. Z uwagi na swój charakterystyczny, okrągły kształt najczęściej stosowana jest w celach dekoracyjnych - umożliwia komponowanie różnego rodzaju instalacji. Oprócz lamp oferujemy również adaptery świetlówek LED. Zatyczka startera to tani i sprawdzony sposób na zamianę gwintu lub mocowania w lampie. Serdecznie zachęcamy naszych Klientów do wyboru oferowanych przez nas produktów i składania zamówień.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel