Porady

Jak oszczędzić prąd, czyli ekonomiczne oświetlenie domu i mieszkania

Jak oszczędzić prąd, czyli ekonomiczne oświetlenie domu i mieszkaniaW dobie rosnących kosztów energii elektrycznej i wzrastającej troski o środowisko, coraz więcej osób zwraca uwagę na oszczędzanie prądu w swoich domach. Jednym z kluczowych obszarów, którym warto się przyjrzeć, jest oświetlenie. Łącząc ekologię z ekonomią, można skutecznie zmniejszyć rachunki za prąd, jednocześnie dbając o naszą planetę.
Przeczytaj więcej

Inteligentne oświetlenie domu i mieszkania

Inteligentne oświetlenie domu i mieszkania

Ile razy nie miałeś ochoty, by wstać z wygodnej kanapy tylko po to, by wyłączyć światło w salonie lub sypialni? Pewnie mnóstwo. W takich sytuacjach do głowy przychodziła zapewne myśl "dlaczego nie może ono działać na klaśnięcie dłońmi, tak jak w filmach". Otóż może! Jednak nie za pomocą klaśnięcia, a wygodnej aplikacji zainstalowanej w Twoim telefonie lub smartfonie.


Przeczytaj więcej

Mieszkanie dobrze oświetlone - o czym pamiętać?

Mieszkanie dobrze oświetlone - o czym pamiętać?

Odpowiednio urządzone wnętrze nie jest wyłącznie zasługą właściwego doboru wyposażenia w postaci mebli czy też urządzeń elektrycznych. Niezwykle istotną rolę odgrywa bowiem oświetlenie, które zwiększa funkcjonalność mieszkania, nadaje mu charakteru, a także buduje nastrojowość i klimat. Aranżując wystrój poszczególnych pomieszczeń, należy więc pamiętać o kilku zasadniczych kwestiach, pozwalających na osiągnięcie zamierzonego efektu.


Przeczytaj więcej

Siedem błędów w oświetleniu mieszkania, które możesz popełnić

Siedem błędów w oświetleniu mieszkania, które możesz popełnićProjektując wnętrze mieszkania istotną rolę pełni nie tylko odpowiedni styl czy umeblowanie każdego z pomieszczeń, ale również ich oświetlenie. Niestety, wiele osób popełnia pewne błędy, które wpływają na jakość światła w ich mieszkaniu.
Przeczytaj więcej

Jak wybrać odpowiednie oświetlenie w domu?

Jak wybrać odpowiednie oświetlenie w domu?Wybór odpowiedniego rodzaju światła w domu to absolutna podstawa. Istotne jest, aby żarówki i ich moc czy intensywność dobierać z rozwagą i odpowiedzialnością. W pokoju dziennym warto jest skorzystać z centralnego oświetlenie sufitowego.
Przeczytaj więcej

Jak odpowiednio oświetlić dom i mieszkanie?

Jak odpowiednio oświetlić dom i mieszkanie?W kwestii wyglądu mieszkań liczy się każdy, nawet najdrobniejszy detal. W związku z tym, bardzo ważnym aspektem jest odpowiednie oświetlenie domu. Liczy się nie tylko to co wewnątrz, ale również to co na zewnątrz.
Przeczytaj więcej

Kryteria doboru oświetlenia domu i mieszkania

Kryteria doboru oświetlenia domu i mieszkaniaWszystkie elementy każdego mieszkania wybrane powinny być w odpowiedni sposób. Tylko perfekcyjna synergia pomiędzy poszczególnymi częściami wyposażenia wnętrz sprawi, że aspekty wizualne pomieszczeń będą zachwycać dosłownie każdego.
Przeczytaj więcej
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel